Hizmetlerimiz

Turkuaz Otomotiv olarak, lastik, jant, akü ve oto aksesuar alanında en geniş ürün yelpazesine sahip olup, müşterilerinin bütün araç ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde sağlamak amacını taşımaktadır.


Yazlık  Kışlık Lastik

Yetkili bayisi olduğumuz lastik markalarının bütün ebatlarını, geniş stok sayısı ile mağazamızda mevcuttur. Yazlık ve kışlık olarak aracınızın en önemli ihtiyaçlarından birisi olan lastik değişimi, bakım, onarım ve saklama gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Lastik değişiminin yanı sıra Dudullu ve Çekmeköy civarı çevre semtlere de hizmetlerimiz mevcuttur..


Lastik  Tamiri

Lastiklerimizde patlama, hava kaçırma gibi sorunlarınızda kaliteli uygun koşullara getirerek tamirini gerçekleştiriyoruz.

Ümraniye Lastik tamiri yanı sıra Dudullu ve Çekmeköy civarı çevre semtlere de hizmetlerimiz mevcuttur..


Lastik  Değişimi

Bizden satın aldığınız veya sizin mevcut lastikerinizi son teknoloji Alman marka cihazlarımızda büyük bir özen ve titizlikte değişimlerini sağlıyoruz. Lastik onarım ve lastik balans gibi işlemleriniz uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Ümraniye ve Çekmeköy lastik değişimi alanında Turkuaz Otomotiv işini büyük bir titizlikle yürütmektedir..


Sıfır  Akü

Yetkili bayisi olduğumuz akü markalarını, garantili olarak mağazamızdan temin edebilirsiniz. Ya da aracınıza montajını uzman personelimiz aracılığı ile takılmasını ve kontrollerinin sağlanmasını talep edebilirsiniz.

Çekmeköy Akü, Dudullu Akü ve Ümraniye Akü civarındaki tüm müşterilerimiz bize kolaylıkla ulaşabilirler.


Lastik  Oteli

Yeni mevsim şartları için bir önceki kullanılabilir lastikleriniz için yeriniz yoksa Turkuaz Otomotiv kendi özel depolarında sizin için lastiklerini korur ve muhafaza eder. Mevsim değiştiği zaman tekrar önceki lastiklerinizi aracınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ümraniye lastik oteli olarak, Dudullu ve Çekmeköy alanlarından yol yardım aracımız ile teslim edebilirsiniz.


Lastik  Balans

Lastiklerinizin balans ayarları son model Alman cihazlarında büyük bir titizlikle yapılır. Diğer yıpranma, hasar gibi kontrolleride uzman personelimiz tarafından kontrol edilir.

Ümraniye lastik balans, Dudullu ve Çekmeköy lastik değişimi ve balans alanında hizmet vermektedir..


Araç  Aksesuar

Sadece Dudullu'da oto lastik ve tamiri değil, aracınızın ihtiyacı olabilecek tüm ürünlerde size hizmet için varır. Ürün yelpazemizde oto bagaj havlusu, havuzlu paspas, cam rüzgarlık ve jant kapakları gibi ürünlerimizde mevcuttur..

Dudullu Akü, Dudullu Oto Aksesuar, Dudullu Oto Tamir gibi hizmetlerde sizinleyiz.